Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Pomoc pri prihlásení

POZOR ZMENA !

Odo dňa 9.11.2011 sa kvôli bezpečnosti údajov zmenil význam aktivačného kľúča. K údajom o Vašom byte a dome sa dostanete iba po Vašej registrácii. Registráciu Vám umožní aktivačný kľúč, poskytnutý Vašim správcom.

Prihlásenie registrovaného užívateľa

Registrovaný užívateľ sa prihlasuje na portál svojim menom a heslom, ktoré zadal pri registrácii. Užívateľ sa na portál môže registrovať iba pomocou aktivačného kľúča, ktorý obdržal od svojho správcu. 

Registráciu na portáli uskutočníte nasledovným spôsobom.

1. Kliknete na odkaz "Registrácia nového užívateľa"

2. Vyplníte registračný formulár:

- Do poľa "Overenie prístupu k informáciám" zadáte aktivačný kľúč, ktorý ste obdržali od svojho správcu. Väčšinou ho správca uvádza na ročnom vyúčtovaní alebo si ho môžete u správcu vyžiadať osobne.


- Vyplníte Vaše "Osobné údaje" vrátane "Adresy bydliska". Všetky údaje na portáli sú chránené. Ochrana osobných údajov bola preverená Úradom na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Pre viac informácií kliknite na nasledujúci odkaz.


- Vyplníte pole "Prihlasovacie údaje". Do poľa prihlasovacie meno zadáte meno (alias), pod ktorým sa budete na portál prihlasovať. Toto meno sa nemusí zhodovať z menom, ktoré ste uviedli v položke "Osobné údaje". Prihlasovacie meno môže byť ľubovoľné slovo s minimálnym počtom znakov 6 a maximálnym 15. Malo by to byť niečo, čo si ľahko zapamätáte.

- Zadáte svoje "Heslo", pod ktorým sa budete prihlasovať. Heslo a prihlasovacie meno si starostlivo uschovajte.


- Kliknite na tlačidlo Prepojiť s Facebookom a prepojte svoj účet na našom informačnom portáli s Facebookom, aby ste dostávali upozornenia.


3. Kliknete na tlačidlo registrovať . Systém Vám nasledovne oznámi úspešnosť Vašej registrácie. V prípade, že ste nevyplnili všetky povinné údaje systém Vám registráciu neumožní.

Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite na tento odkaz.