Informácie o spotrebe elektriny

09.11.2010 myska2.jpg

Užitočné informácie o spotrebe elektriny vo Vašej domácnosti či firme môžete získať aj prostredníctvom nášho portálu. Táto bezplatná internetová služba je v spolupráci s WEBCENTROM od VSE a.s.

 

Postupnosť krokov:

 1. Pre prístup k službe WEBCENTRUM na zisťovanie infromácií o spotrebe elektriny je nutné sa najskôr zaregistrovať.

 2. Vyplnenie registračného formulára:

a) Zadajte číslo obchodného partnera (zákaznícke číslo). Ide o desaťmiestne číslo začínajúce 51, nájdete ho na vašej vyúčtovacej faktúre za elektrinu (na obrázku vpravo).

b) Zadajte číslo jedného z vašich zmluvných účtov (variabilný symbol). Variabilný symbol nájdete takisto na vyúčtovacej faktúre. Je to desaťmiestne číslo začínajúce číslicou 2. V prípade, že pod jedným zákazníckym číslo máte vedených viac zmluvných účtov (variabilných symbolov), stačí zadať jeden z nich. Prístup získate k všetkým  odberným miestam vedeným pod daným zákazníckym číslom (na obrázku).

c) Zadajte vašu e-mailovú adresu.

d) Vyberte si otázku pre prípad zabudnutia hesla a zadajte odpoveď. V prípade, že zabudnete svoje prístupové heslo, v časti „Zabudnuté heslo“ vás WEBCENTRUM po zadaní zákazníckeho čísla a jedného z variabilných symbolov vyzve na zadanie odpovede na túto otázku. Po zadaní správnej odpovede vám bude zaslané nové heslo. Voľbu „Zabudnuté heslo“ je možné použiť až po prvom prihlásení.


e) Po správnom vyplnení a odoslaní registrácie na váš e-mail odošleme správu „Overenie správnosti vašej emailovej adresy“. Pre úspešné ukončenie registrácie kliknite na „Overiť“.

3. Po úspešnej registrácii Vám VSE a.s. zašle poštou na adresu Vášho trvalého pobytu alebo sídla firmy list s prístupovým heslom. List je z dôvodu bezpečnosti zasielaný doporučene.

4. Prístupové heslo si po prvom prihlásení môžete kedykoľvek zmeniť. V prípade problémov s registráciou alebo prihlásením sa s VSE a.s. môžete skontaktovať telefonicky na Linke VSE 0850 123 333 alebo e-mailom na info@vse.sk.

 

5. Pre registráciu do WEBCENTRA VSE a.s. kliknite sem

 

<< Späť na výpis

Jaroslav Varga,Michalovce [jarkovarga@centrum.sk] 07.02.2017 06:41

Reagovať na príspevok

Dobrý deň,zabudol som svoje heslo na prístup do WEBCENTRA.Tel.0904311579

Prusakova Nina [nina.prusakova@centrum.sk] 21.04.2017 15:10

Reagovať na príspevok

neviem sa dostat k svojej fakture prečo ked registracia prebehla uspešne

Zadať nový príspevok